AKILLI TASARIM, GÜÇLÜ YAPI

YAKLAŞIMIMIZ

GSI, odyometrik değerlendirme enstrümantasyonunda bir dünya lideridir ve eksiksiz bir odyometre, timpanometre, otoakustik emisyonlar (OAE'ler) ve işitsel uyarılmış potansiyel cihazları yelpazesine sahiptir. GSI cihazları, klinik araştırmalardan taramalara kadar 70 yılı aşkın süredir tüm dünyada odyolojik değerlendirmeler için tercih edilen ekipman olmuştur.

DEVAM EDEN TAAHHÜDÜMÜZ

GSI olarak, sektördeki en iyi müşteri deneyimini sunmak için çalışıyoruz. Kendilerini size adamış, şirket içinde ve sahada son derece yetenekli profesyonellerden oluşan bir ekibe sahibiz. Danışmanlıktan kuruluma, sürekli destekten kalibrasyona kadar, yıllarca tercih ettiğiniz bir firma olmak için biz buradayız.

KOMPLE ÇÖZÜM

Günümüzde işitme sağlığı profesyonellerinin ve klinik ortamların çeşitliliği fazladır ve her birinin farklı ihtiyaçları vardır. GSI, klinik, tanı ve tarama için geniş bir ürün yelpazesi sunar. Odyometre, Timpanometre, Otoakustik Emisyon ve İşitsel Uyarılmış Potansiyel testleri içeren çeşitli cihazlara sahiptir. GSI, özel bir cihazda test yapmanın rahatlığı ve geleneğini ile, tek bir tuşla PC'ye veri aktarım yaparak günümüz hızına ve teknolojisine uygun olarak tasarlanmıştır.

ÜRÜNLERE GENEL BAKIŞ

 

TEMEL ÖZELLİKLER

  • KALİTE

    Ürün kalitesi yıllardır GSI markasının ayırt edici özelliği olmuştur. GSI ürünleri uzun ömürlüdür ve kalite standartları dünya çapında birçok uygulamada hala kullanılmaktadır.

  • GÜVENİLİR

    GSI ürünleri, herhangi bir PC'ye bağlı olmaksızın her ortamda çalışacak şekilde üretilmiştir. Bir ağ arızası durumunda GSI ürünleri tek başına çalışarak kullanıcının testlerine devam etmesin etmesine olanak sağlar. GSI ürünlerinin çoğu, sorunsuz EMR aktarımına olanak sağlayan PC ile çalışmaktadır.

  • KULLANICI DOSTU

    GSI ürünlerinin imza niteliğindeki özelliği ergonomik tasarımı ve hızlı olmasıdır. Amacımız kullanıcıların ürüne değil hastaya odaklanmasını sağlamaktır. Kullanıcılar hem kontrol paneline hem de menü navigasyonuna hızla alışırlar.